Gebze Koltuk Döşeme

Gebze Koltuk Döşeme : Uygun Fiyat-Kaliteli Hizmet

Gebze koltuk döşeme

Gebze koltuk döşeme firması olarak eskiyen, yırtılan, deforme olan ev ve iş yerleri koltuklarınızın uygun fiyatlara döşemesini ve gerekli tamiratlarını yaparak tekrar kullanımınıza sunuyoruz.

Facebok'ta Paylaş - Tweet'le - Google'da Paylaş

Gebze koltuk döşeme hizmetimiz her türlü ev ve iş yeri koltukları ve oturma grupları içindir. Koltuk takımlarından, büro tipi sandalyelere, cafe koltuklarından, restaurant sandalyelerine, sedir gruplarından oturma minderlerine, berber ve kuaför koltuklarından kapitoneli koltuklara kadar her türlü oturma grubu, sandalye ve koltukların döşemesini yapmaktayız.

Gebze koltuk döşeme firması olarak koltuk kaplama ve yüz değişimi için bizleri aradığınızda sizlere whatsapp yahut mail üzerinden attığınız resimlere istinaden fiyat veriyoruz. Fiyatlarda anlaşmamız üzerine adresinize gelerek ürünlerinize yakından bakarken sizlere kumaş ve deri seçimi yaptırıyoruz. Yaptığınız döşemelik malzeme seçimleri, yapılacak işler gibi her türlü detay sipariş formu ile kayıt altına alındıktan sonra oturma gruplarınız aracımıza yüklenerek teslim alınır ve atölyemize getirilir.
atölyemize getirilen ürünleriniz sipariş formunda yazan hususlara göre sökülür, iskelet aksamları kontrol edilir, sünger kısımları düzenlenir ve tekrar kaplanarak yep yeni bir görüntüye kavuşur. Döşeme işlemi biten koltuklarınız kontrol edildikten sonra ambalajlanır ve adresinize teslim edilir.
Koltuk döşeme fiyatları verirken ürünlerinizi görmek ve isteklerinizi anlamak zaruridir. Bu yüzden bizlere whatsapp yahut mail yolu ile ürünlerinizin resimlerini gönderip döşeme ile ilgili taleplerinizi de belirtiniz. En kısa sürede en uygun koltuk döşeme fiyatlarına sahip olacaksınız.
Gebze koltuk döşeme atölyesi olarak yaptığımız tüm koltuk döşeme, koltuk kaplama ve koltuk yüz değişimi işlerimiz 2 yıl kumaş / deri ve işçilik garantisiyle güvence altındadır. Ayrıca Gebzede en iyi koltuk döşeme firması olarak sizlere geniş ödeme seçeneklerimiz ve koltuk döşeme fiyatlarımız ile rahat bir ödeme planı sunmaktayız.

Gebze koltuk döşeme firması olarak yaptığımız tüm koltuk kaplama ve yenileme işleri için 2 yıl kumaş / deri ve işçilik garantisi veriyoruz. En uygun fiyatlarla koltuk kaplamalarınızı yaptırmak ve geniş ödeme seçenekleri ile bütçenize uygun şekillerde ödemelerinizi yapmak için bizleri aramanız yeterlidir.

Gebze Koltuk Tamiri

Gebze koltuk tamiri

Gebze koltuk tamiri talepleriniz için de var gücü ile çalışmalarını sürdüren Koltuk Atölyem, iskelet arızalarından, sünger çökmelerine, sigara yanıklarından, kırılmalara, demir aksam bükülmelerinden kumaş / deri yırtılma ve hataları gibi lokal yada genel tamirat isteyen koltukların tamirlerini de yapmaktayız.

Yemek masası sandalyelerinin iskelet sallanmaları, koltuk ve kanepe takımlarının kol kırılmaları, oturak yeri çökmeleri, ayak kırılmaları gibi en temel arızalarından tutun da dikiş sökülmesi, sigara yanıkları gibi nadir görülen durumlarda koltuk tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gebze koltuk tamiri firması olarak çekyatlarınızda meydana gelen makas arızalarını da çekyat makası değişimi hizmetimiz ile tamir etmekteyiz. Teknik ekipmanlarımız ile çekyatlarınızı adresinizde tamir etmekte, yetersiz malzeme yüzünden başka firmalar gibi atölyeye götürmek gibi çözümlerle sizlere ekstra masraf çıkartmamaktayız.

Gebze koltuk tamir firması olarak koltuk ve sandalye tamirlerinizi kısa sürede garantili bir şekilde tamir ederek adresinize teslim etmekte sizlere uygun fiyatlı koltuk koltuk tamiri hizmeti sunmaktayız.

Gebze koltuk tamiri talepleriniz için bizlerden alacağınız hizmet, profesyonel hizmettir. Bizler koltuk ve sandalye tamirleri yapmadan önce bu arıza neden oldu sorusunu sorup bulduğumuz cevaba göre tamirat yaparak bir daha aynı sorunla karşılaşmamanızı sağlarız.

Gebzede Koltuk Tamir Firması Olarak Hizmetlerimiz

Gebze koltuk döşemecisi

Koltuk döşeme ve tamiri yaptığımız koltuk ve sandalye türleri genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Klasik koltuk takımı
  • Köşe koltuk
  • Kapitoneli koltuk
  • Berjer ( klasik / modern / ahşap)
  • Yemek masası sandalyesi
  • Ofis büro sandalyeleri
  • Çekyat takımları
  • Her türlü oturma grupları
  • Tüm sandalye modelleri

Gebze koltuk döşeme firması olarak tüm semt geneli Gebze koltuk tamiri, Gebze sandalye tamiri, Gebze sandalye döşeme, Gebze ofis koltukları tamiri, Gebze büro koltukları tamiri gibi taleplerinize kısa sürede cevap vermekte ve tamiratlarınızı / döşemelerinizi en uygun fiyatlara garantili bir şekilde yapmaktayız.

Koltuk Arızaları ve Çözümleri

Koltuk Oturak Yeri Çökmesi :

Eğer koltuğunuzun oturma alanı çökmüş ve oturduğunuzda iyice içine gömülüyor ise bu koltuk iskelet ve sünger sisteminde meydana gelen ciddi bir arızaya işarettir ki bu arıza yalnızca atölye ortamında tamir edilebilir. Koltuk iskeletine çakılmış olan lastik kolonlar kopmuş yada esneme özelliğini kaybetmiş olabilir, sünger ömrünü tamamlamış olabilir, koltuk iskeletinde kırılma olmuş olabilir. Koltuğunuz oturma yerinden böyle bir arıza verdiyse Gebzede Koltukçu olan şirketimizi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz.

Koltuk Kumaşı Sigara Yanığı

Koltuklarınızın başına gelebilecek en talihsiz durumlardan birisi de kumaşta meydana gelen sigara yanıklarıdır. Maalesef bunun tek çözümü aynı kumaştan bulunabilirse lokal döşeme, aynı kumaştan bulunamaması durumunda ise renk farkı yapmaması adına oturma grubunuzun komple döşemesini yapmaktır.

Koltuk Ayağı Kırılması

Koltuklarınızın ayak kırılmaları çok sık rastlanılan bir durumdur. Ve genelde adresinizde koltuk ayaklarınız değiştirilerek tamir edilir. Bazen ayak kırılması gibi algılanan fakat ayak değil de, ayağın koltuğa monte edildiği bölgedeki koltuk iskelet kısmının da kırıldığı durumlar olabilir. Bu gibi durumda tamir işleminiz atölye ortamında koltuk iskeleti üzerinde yapılır. Gebzede koltuk tamircisi olarak her zaman koltuk iskelet kırıkları ve arızalarında onarım işlerinize talibiz.

Sandalyelerinizin Sallanması

Yemek masası sandalyesi, ev ve iş yerlerinde kullandığınız sandalyeler olsun en sık arıza türü iskelet sallanmalarıdır. Bu ciddi bir sorundur ve önlem alınmazsa sandalyelerinizin kırılmasına ve çok daha ciddi masraflara yol açmaktadır. Sandalyelerin istem dışı sallanması iskelet arızasına işarettir ve sandalye döşemeleri sökülerek iskelete yapılacak bir tamirat ile giderilir. Tutkallanma ve vidalama işlemi sonucu tekrar döşemesi giydirilir ve teslim edilir. Gebze sandalye tamiri taleplerinize de firmamız kısa sürede cevap vermektedir.